Camp CANPACK 2022 – Dzień czwarty [RELACJA]

  28.04.2022
  Camp CANPACK 2022 – Dzień czwarty [RELACJA]

  W przedostatnim dniu Campu CANPACK 2022 hokeiści trenowali technikę oddawania strzałów, natomiast trenerzy skupili się na treningu przygotowawczym dla grup naborowych oraz minihokeja.

  Czwartego dnia obozu szkoleniowego, którego sponsorem jest Firma CANPACK, zawodnicy odbyli trening indywidualny na lodzie, podczas którego słowaccy szkoleniowcy pracowali indywidualnie z młodymi hokeistami, doskonaląc techniczne detale takie jak praca z kijem hokejowym oraz poprawa jazdy na łyżwach. Trenerzy podczas seminarium omówili aspekty treningu przygotowawczego oraz skupili się na szczegółach zajęć z grupami naborowymi oraz najmłodszymi zawodnikami z drużyn minihokeja.

  Zajęcia popołudniowe tradycyjnie już zostały podzielone na treningi na lodzie, gdzie doskonalono podania oraz jazdę czyli tzw. power skating. Po raz kolejny spory nacisk położono na jeden z najważniejszych elementów hokejowego rzemiosła czyli technikę użytkową kija hokejowego. Podczas zajęć na „sucho” trenerzy jeszcze raz omówili najważniejsze zagadnienia w tym temacie, a następnie zawodnicy ćwiczyli grę z piłeczkami golfowymi, co w dużej mierze przełoży się później na efekty podczas gier i treningów na lodowej tafli.

  Sponsor Campu:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ