NOWA UMOWA DLA TRENERA MARCINA CIEŚLAKA

  05.07.2024
  NOWA UMOWA DLA TRENERA MARCINA CIEŚLAKA

  Trener Marcin Cieślak z nową umową na kolejny sezon! Były gracz Pasów będzie kontynuował swoją wieloletnią pracę z młodzieżą w Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK. Podobnie, jak poprzednim sezonie, szkoleniowiec odpowiadać będzie za drużynę żaka starszego.

  Marcin Cieślak to wychowanek Cracovii. W 1996 roku ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, po czym przez dwanaście występował na taflach seniorskiego hokeja. Aż osiem z nich spędził w barwach z Pasów, z którymi sięgnął po dwa mistrzostwa Polski. W 2008 roku odwiesił łyżwy na kołek, zajmując się szkoleniem.

  W strukturach Akademii Cieślak funkcjonuje od wielu lat, zbierając ogrom doświadczenia w pracy z młodzieżą. Po przedłużeniu umowy kontynuować będzie szkolenie żaka starszego, z którym w zeszłym sezonie zajął czwarte miejsce w Polsce.

  - Cieszę się, że dalej będę mógł szkolić młodzież w Cracovii. Pracuję już kilkanaście lat jako trener, wcześniej byłem zawodnikiem Pasów. Z pewnością będę robić wszystko najlepiej, jak potrafię, aby moi wychowankowie w przyszłości przynosili chlubę całemu Klubowi – mówi trener Marcin Cieślak.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ