Po raz drugi gościliśmy na Pikniku Sportowym CANPACK

  27.05.2023
  Po raz drugi gościliśmy na Pikniku Sportowym CANPACK

  W sobotę 27 maja zawodnicy i trenerzy naszej Akademii Hokejowej gościli na Pikniku Sportowym CANPACK "ŁĄCZY NAS SPORT", który tym razem odbył się na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Krakowie.

  Organizatorem oraz głównym patronem imprezy była Firma CANPACK, która na co dzień wspiera trzy młodzieżowe projekty - Akademii Koszykówki Wisły Kraków, Akademii Piłkarskiej Okocimskiego Brzesko oraz Akademii Hokejowej Cracovii.

  Impreza miała na celu przede wszystkim integrację wszystkich trenerów oraz zawodników wspieranych przez naszego Partnera, a dodatkowo każda z Akademii przygotowała po trzy konkurencje w swojej dyscyplinie, w której udział mógł wziąć każdy z młodych sportowców. Po wykonanym zadaniu szkoleniowcy przyznawali punkty, a najlepsi w poszczególnych grupach wiekowych na koniec otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci okazałych pucharów i profesjonalnego sprzętu sportowego.

  Zawodom sportowym towarzyszyły także inne wspaniałe atrakcje - pokaz akrobacji sportowej czy wspólny trening z zawodnikiem Comarch Cracovii i młodzieżowej reprezentacji Polski Damianem Kapą.

  - Po raz kolejny mogliśmy dostąpić zaszczytu w uczestnictwie w tym wspaniałym sportowym wydarzeniu. Była to świetna okazja do integracji różnych środowisk sportowych, ale też ogromne przeżycie dla wszystkich młodych sportowców. Dziękujemy za to naszemu Patronowi Firmie CANPACK!  - podsumował trener-koordynator Anton Tomko. 

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ