W poniedziałek startuje Camp CANPACK 2021

  23.04.2021
  W poniedziałek startuje Camp CANPACK 2021

  Dzięki wsparciu mecenasa Akademii Hokejowej Cracovii firmy CANPACK młodzi hokeiści Pasów ponownie mogą doskonalić swe umiejętności podczas obozu szkoleniowego. Już od poniedziałku 26 kwietnia przez najbliższy tydzień na Lodowisku przy Siedleckiego 7 odbędzie się kolejny Camp CANPACK!

  Firma CANPACK od lat patronuje Hokejowej Akademii, dzięki czemu młodzi zawodnicy maja szansę na płynny rozwój. Nasz Partner wspiera młodych zawodników także poprzez pomoc w organizacji obozów szkoleniowych, które na koniec sezonu regularnie odbywają się na Lodowisku im. Adama „Rocha” Kowalskiego w Krakowie.

  Również i tym razem dzięki naszemu Partnerowi hokeiści Cracovii oraz wszyscy trenerzy grup młodzieżowych wezmą udział w Campie, podczas którego będą trenować pod okiem specjalistów od treningu młodzieżowego ze Słowacji. Obóz poprowadzą: Martin Klempa - szkoleniowiec bramkarzy i były zawodnik HK Poprad,  Michal Findura i Lukas Vartovnik – czołowi hokeiści ligi słowackiej oraz Vladimír Turan, były selekcjoner reprezentacji Słowacji do lat 18.

  Szkoleniowcy zaplanowali urozmaicone treningi w oparciu o najnowsze światowe trendy z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży. Nie zabraknie również szeregu warsztatów i zajęć praktycznych dla trenerów naszej Akademii, co jeszcze bardziej poprawi jakość i efektywność ich pracy.

  - Po raz kolejny mamy okazję wziąć udział w Campie, który pozwoli nam poszerzyć swe umiejętności i cały czas utrzymywać kontakt ze światową czołówką jeśli chodzi o szkolenie młodzieży. Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować firmie CANPACK, bez której całe to przedsięwzięcie nie mogło by się odbyć – mówi Sebastian Witowski, trener grup minihokeja.

  Obóz potrwa do piątku 30 kwietnia, a na zakończenie najlepsi zawodnicy minionego sezonu otrzymają nagrody w postaci profesjonalnego sprzętu, ufundowanego przez firmę CANPACK. Dziękujemy!

  Sponsorem Akademii Hokejowej Cracovii jest:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ